What we do

We create websites and applications that provide effective solutions for your goals
Web Design
Any complexity and for any purpose. From fashion websites to large Internet portals.
Web Services
A full cycle of development and support
Branding Design
Your company’s positioning in each stroke
Mobile Application
Convenience and functionality at their fingertips.

BEST DESIGN

Design begins from research of needs of your target audience. The second step is prototyping and testing. This ensures that you get not just a pretty picture, but the finished product which fulfills your purposes.

BEST CODE

Our lead engineer will develop an individual structure of your project, which will serve you for many years and support scalability and your future needs. Our code is a high quality and safety standards.

Our Portfolio

It is better to see one time

Who we are

A few words about our team

Company The SEO specializes in providing comprehensive services for the development of Internet projects of varying complexity since 2003 and today is one of the leaders of the regional market. Main specialization – creation of sites, services and mobile applications.

Development 95%
Design 85%
Marketing 70%
App Development 90%

Our Process

Easy steps to get success

Analysis

Sketch

Design & Development

Testing

Send Your Request

Tworzenie stron internetowych

Pierwsze kilka sekund decyduje o tym, czy użytkownik zostanie na stronie. Intryguje grafika i treść,  zachęca prosta nawigacja i odpowiedzi na poszukiwanie pytania, ale to nie wszystko. Bo choć być może masz talent twórczy, a gotowe kreatory stron internetowych podsyłają rozwiązania, to by ktoś trafił na stronę, konieczna jest dbałość o kwestie techniczne, czyli seo. Gotowe, darmowe strony mają swoje zalety, głównie pod postacią braku kosztów, ale mogą nie przynieść spodziewanych efektów. 

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od lat, projektujemy z pasją, pod seo, klienta i cel. A autorskie projektowanie stron internetowych to realne możliwości dopasowania witryny do preferencji klienta, ale to niejedyna zaleta. 

Jaka powinna być strona internetowa?

Strony różnią się przeznaczeniem, grafiką, treścią i wieloma innymi rzeczami, ale to, co powinno je łączyć, to:

 • funkcjonalność,
 • bezpieczeństwo,
 • nowatorski design,
 • wygodna nawigacja- z punktu widzenia użytkownika,
 • proste zarządzanie- z punktu widzenia właściciela. 

Dlaczego warto zainwestować w stronę internetową?

Tworzenie stron internetowych to temat rzeka. Każdy, kto chce zacząć żyć w sieci, staje przed dylematem:

 • zlecić agencji, która oferuje projektowanie stron internetowych, projektowanie sklepów internetowych,
 • zrobić to samodzielnie, korzystając z darmowych, gotowych szablonów. 

Inwestycja w stronę stworzoną przez specjalistów zdecydowanie bardziej się opłaca!

 • Firma utożsamiana jest z profesjonalizmem, a to przekłada się na jej wiarygodność oraz świadome budowanie wizerunku marki.
 • Agencja Diginow zadba o kwestie techniczne, łatwą nawigację na stronie- więcej użytkowników pozostanie dłużej niż kilka sekund. 
 • Optymalizacja strony internetowej pod seo- automatycznie wskoczysz w wyszukiwarce na wyższą pozycję. Agencje seo oferujące projektowanie sklepów internetowych i tworzenie stron internetowych od początku pracują nad dobrą pozycją strony w wynikach wyszukiwania. Taką szansę tracisz, stawiając na samodzielność. 
 • Korzystając z agencji interaktywnej DigiNow otrzymujesz wsparcie techniczne.

Profesjonalna autorska strona internetowa odróżnia od konkurencji. I od początku pozwala budować spójny wizerunek marki w sieci. 

Jak wygląda projektowanie stron internetowych w DigiNow?

Oferujemy tworzenie stron internetowych dla małych i dużych klientów, firm działających w sieci, stacjonarnie, lokalnie, globalnie, dla portali o różnej tematyce, blogów, tworzenie sklepów internetowych. Swoją wizję przedstawiamy po długich rozmowach z klientem, gdy:

 • ustalimy cel- sprzedaż, leady, 
 • poznamy branżę, konkurencję,
 • preferencje klienta,
 • grupę docelową.

Strony internetowe skrojone są idealnie, pod wymagania stawiane przez klientów. Powstają w kilku etapach, na każdym z nich konsultujemy swoje wizje z klientem. Jak to wygląda krok po kroku?

 • Ustalenie szczegółów strony internetowej- wywiad z klientem.
 • Stworzenie makiet funkcjonalnych UX (user experience)- pierwszy projekt. Jest to szkic strony internetowej przedstawiający rozmieszczenie elementów na stronie, sposób nawigacji. Na tym etapie styka się nasza wizja z wizją klienta. Jeśli się nie pokrywają, korygujemy projekt. 
 • Praca nad grafiką i wyglądem strony. 
 • Wybieramy język oprogramowania (np.: CSS3, HTML5).
 • Wybór domeny oraz serwera.
 • CMS i ostatnie testy. 

Autorski projekt czy gotowy szablon?

Internet daje nam nam obecnie duże możliwości działania, jeśli chodzi o strony internetowe. Gotowe szablony i kreatory stron internetowych są często brane pod uwagę przy niskim budżecie. Mają one zalety, ale zanim ostatecznie podejmiesz decyzję, porównaj zalety i wady obydwu rozwiązań.

Zalety:

Autorska stronaDarmowy kreator
Unikalność.Brak kosztów.
100% dopasowana do branży, grupy docelowej, preferencji klienta, charakteru działalności. Stworzona w krótkim czasie.
Wygląda profesjonalnie.Prosta konfiguracja.
Zoptymalizowana pod SEO.Samodzielność. 
Element spójnej strategii marketingowej.Wystarczy wybrać projekt i podążać za wskazówkami.

Wady:

Autorskie strony internetoweDarmowy kreatory
Koszt.Niewielkie możliwości ingerencji w szablon- zmiana tła czy ustawienia treści. 
Konieczność znalezienia agencji.Stały wachlarz funkcji, bez możliwości dodania kolejnych w przyszłości. 
Dłuższy czas realizacji.Trudniej osiągnąć efekt wyróżnienia strony. Duża powtarzalność. 

Funkcjonalność strony internetowej

Tworzenie sklepów internetowych i w ogóle projektowanie stron internetowych wymaga odniesienia się do przyszłości: funkcji, jakie będzie pełnić witryna internetowa. Strona daje nam szereg możliwości, ale czy warto płacić bądź wybierać coś, co nam się nie przyda? Gotowe kreatory nie dają takich możliwości jak autorska strona internetowa. Gdy działalność się rozwija, z pewnością przydadzą się kolejne udogodnienia. W przypadku gotowej strony, stworzonej samodzielnie, masz niewielkie pole działania. Inaczej sytuacja wygląda, gdy strony internetowe wychodzą spod naszej ręki. Zawsze służymy klientom pomocą i gdy ich działalność się rozwija, i potrzebne są zmiany na stronie, zaczynamy działać. 

Co to jest CMS?

CMS jest systemem zarządzania treścią. Jest to skrót od Content Management System- System Zarządzania Treścią- i dokładnie to oznacza. Dzięki niemu można  kasować, edytować, dodawać, zmieniać treść. A także można dodawać między innymi: grafiki, filmy, podstrony, działy itd. Nie wymagają one wiedzy informatycznej, gdy wybierzesz darmowe systemy CMS.

Systemy CMS dzielą się na:

 • open source- oprogramowanie mówiąc potocznie o otwartym kodzie źródłowym. Dostępne publicznie, ale wiąże się z tym większe ryzyko;
 • autorski CMS- największą korzyścią jest dostosowanie oprogramowania do klienta i większe bezpieczeństwo. 

Ten drugi CMS ma zdecydowanie więcej zalet i jeśli myślisz profesjonalnie o projekcie strony internetowej i rozwoju, to zyskujesz nie tylko bezpieczeństwo, funkcjonalność, ale i opiekę techniczną agencji seo. 

Domena, hosting

Domena jest Twoim unikalnym adresem. Im prostszy, tym lepiej, bo zdecydowanie łatwiej jest zapamiętać i przekazać dalej krótką, wpadając w ucho nazwę. Natomiast przestrzenią, na której przechowywane są strony internetowe jest serwer. Zaś hosting jest usługą udostępniania miejsca na serwerze.

Tworzenie sklepów internetowych

W ofercie DigiNow projektowanie sklepów internetowych. Stawiamy na nowoczesność i funkcjonalność. Bazujemy na najnowszych osiągnięciach technologicznych, oferując klientom rozwiązania, które przyspieszają i ułatwiają użytkownikom korzystanie ze sklepu. Projektujemy sklepy internetowe od postaw, konfigurujemy, instalujemy i wspieramy pod względem technicznym po zakończeniu projektu. 

Stawiamy na przyjemne zakupy, prostą nawigację, przejrzyste strony internetowe. A przy tym dbając o łatwe zarządzanie witryną internetową. Realizujemy spersonalizowane projekty, co ma szczególne znaczenie w przypadku sklepów internetowych. 

Ile kosztuje projektowanie stron internetowych?

Nie podajemy konkretnej ceny, ze względu na duże rozbieżności pomiędzy projektami. Koszt strony internetowej zależy od wielu czynników, między innymi:

 • funkcjonalności, 
 • przeznaczenia, czy ma być to projektowanie sklepu internetowego czy tworzenie stron internetowych pod blogi, portale informacyjne itd.,
 • preferencji klienta- czasochłonne projekty wymagają więcej pracy,
 • budżetu klienta.

Zawsze możemy się dogadać. Przedstaw nam swoje potrzeby, pomysły i budżet, a my z chęcią zaproponujemy strony internetowe na miarę  i portfel szyte. Przez ponad 10 lat zrealizowaliśmy różne projekty, stąd zachęcamy do współpracy najbardziej wymagających klientów, żądnych perfekcji w każdym calu. 

Co to jest RWD?

RWD, czyli Responsive web design (responsywne strony internetowe), to projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, które dopasowują się do wielkości okna przeglądarki. Dziś RWD to podstawa, jeśli chcesz docierać do odbiorców, którzy korzystają ze smartfonów i tabletów Telefony stanowią dziś centrum zarządzania, bardzo często korzystając właśnie z telefonu szukamy pralki, odkrzacza i innych rzeczy, czytamy informacje i podejmujemy inne działania w sieci. Responsywne tworzenie stron internetowych to pewność, że strona będzie właściwie się otwierać na różnych urządzeniach. 

Optymalizacja strony pod SEO

Agencja DigiNow nie tylko projektuje strony internetowe i tworzy sklepy internetowe, ale dba o każdy szczegół, również techniczny który pomoże w pozycjonowaniu strony internetowej. Oddając swoje przyszłe życie w sieci w nasze ręce, by stworzyć miejsce od podstaw, w ramach oferty możesz otrzymać:

 • unikalne treści, przygotowane pod wyszukiwarkę, ale skoncentrowane na przydatności dla użytkowników,
 • szybkie ładowanie strony,
 • google ads, ppc- czyli płacisz za kliknięcie,
 • wygodną nawigację na stronie,

i szereg innych rzeczy, które są dobrze widziane przez Google i inne wyszukiwarki. 

Zaprojektowane przez DigiNow strony są widoczne w internecie w każdym sensie, i dla wyszukiwarek bo dbamy o seo, i dla użytkowników, bo zachęcają do pozostania dłużej.