Pozycjonowanie Siedlce – prosta droga do sukcesu

Statystyki mówią jasno, sukces twojego biznesu zależy od wysokich wyników wyszukiwani. Wynika to przede wszystkim z przyzwyczajeń współczesnych użytkowników – zależy nam na czasie, intuicyjnych frazach, tak aby nie musieć zagłębiać się dalsze poszukiwania. Jakie ma to przełożenie na pozycjonowanie ? Pierwszy wynik na liście wyszukiwarek zdobywa według statystyk Google aż 31,7% wszystkich kliknięć. Zaledwie ¼ dociekliwych osób zdecyduje się na kliknięcie „2 strony” przeglądarki. Nadal nie jesteś przekonany, jaki realny wpływ mają współcześnie przeglądarki ? Ponad 93% interakcji w internecie zaczyna się od wpisania danej frazy właśnie w przeglądarkę. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę na terenie Siedlec- skorzystaj z usług pozycjonowania stron internetowych Siedlce.

Dlaczego powinieneś powierzyć swoją stronę internetową właśnie nam?

Jesteśmy grupą osób, która od ponad 8 lat zajmuje się kompleksowo „widocznością” firm naszych klientów w internecie. Godziny spędzone przed komputerem, czas poświęcony na kontakt z klientem, tworzenie skutecznych kampanii promocyjnych, zbieranie informacji oraz tworzenie interesującego dla odbiorcy contentu – to właśnie my. Wierzymy, że również firmy z Siedlec i lokalne biznesy zasługują na kompletną i szczegółową obsługę swoich stron.

 

  Porozmawiajmy o tym, jak sprawić, by Twoja witryna została znaleziona przez potencjalnych klientów   
   

  Biznes lokalny, zasięg globalny

  Jak przełoży się zlecenie pozycjonowania stron internetowych w naszej agencji na rzeczywistość?

  • Większy ruch na stronie.
  • Więcej telefonów.
  • Więcej zapytań droga mailową.
  • Więcej klientów u drzwi Twojej firmy w Siedlcach.
  • Większa rozpoznawalność marki.
  Agencja DigiNow zajmująca się szeroko pojętym SEO zadba o te wszystkie aspekty kompleksowo. Nie pozwól, aby klienci korzystali z usług konkurencji tylko dlatego, że nie wiedzą o Twoim biznesie.

   
   

  Co mówią o nas liczby?


  • 100 tys. haseł przewinęło się przez nasze umysły.
  • Od 8 lat każdego dnia wstajemy rankiem, by pozycjonować.
  • Klienci mają o nas tylko dobre zdanie.
  • 100% projektów, których się podejmujemy kończy się sukcesem

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron dla Siedlec?


  Trudno wycenić potencjalną wartość twojego biznesu w internecie, prawda? Zastanawiasz się, czy prowadząc lokalny biznes, niewielką firmę stać się na usługi z zakresu pozycjonowania Twojej strony. Jeśli nie chcesz stać w miejscu, dotrzeć za pomocą kampanii promocyjnych do nowych klientów, jeśli twoje działania prowadzą do zaistnienia twojej działalności na rynku ogólnopolskim – skontaktuj się z nami, a my stworzymy wycenę naszych usług na postawie takich czynników jak:

  • Czy zależy Ci na zasięgu lokalnym (pozycjonowanie dla miasta Siedlce i okolic) czy ogólnopolskim?
  • Od formy twojej strony internetowej: czy jest prowadzona w formie bloga, czy działa jako rozwijający się sklep internetowy?
  • Rodzaju fraz i słów kluczowych: jak często są wpisywane w wyszukiwarkę oraz jak bardzo mają być konkurencyjne.
  Pozycjonowanie stron w Siedlcach zaczyna się już od 1000 zł. Zadzwoń, napisz, z chęcią porozmawiamy o Twojej stronie. Przedstawimy kosztorys. Telefon czy mail nic nie kosztują, a możesz zyskać bardzo dużo.

   

  Pozycjonowanie Siedlce - zakres działań

  SEO na stronie

  Zoptymalizujemy Twoją witrynę internetową, zarówno stronę widoczną jak i strukturę kodu. Ta usługa obejmuje zoptymalizowanie tagów tytułów, opisów meta i nie tylko. Używamy tylko strategii SEO „Whitehat”, która jest zgodna z wytycznymi Google dotyczącymi sposobu, w jaki firmy powinny promować swoje witryny internetowe.


  Co obejmuje SEO na stronie?

  • Metadane
  • Miejsce docelowe słowa kluczowego
  • Gęstość słów kluczowych
  • Tagi tytułowe
  • Optymalizacja treści
  • Szybkość ładowania strony
  • Łączenie wewnętrzne / zewnętrzne

  Offsite SEO

  Widoczność Twojej witryny w Internecie ma kluczowe znaczenie dla Twojego rankingu w wyszukiwarkach. Linki zwrotne są jednym z najważniejszych czynników rankingowych w Google. Im więcej dobrej jakości linków zwrotnych kierujących do Twojej witryny, tym lepiej Google wynagrodzi Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania. Świadczymy usługi informacyjne, które dostarczają linki zwrotne z witryn o wysokim autorytecie, co przyniesie największe korzyści Twojej witrynie.


  Co obejmuje Offsite SEO?

  • Tworzenie treści
  • Digital PR
  • Link Building
  • Guest Blogging

  Techniczne SEO

  Techniczne pozycjonowanie jest z dala od treści Twojej witryny i zasadniczo kładzie podwaliny pod optymalizację słów kluczowych lub fraz.


  Co obejmuje techniczne SEO?

  • Mapa strony
  • Nawigacja i struktura adresów URL
  • Administracja domeną i serwerem
  • Szybkość ładowania witryny

  Pozycjonowanie witryn mobilnych

  Urządzenia mobilne są głównym preferowanym narzędziem wyszukiwania, a ponad 50% użytkowników wyszukiwania rozpoczyna wyszukiwanie na urządzeniu mobilnym. Z numerami sięgającymi 88%, jeśli wyszukiwanie dotyczy lokalnej firmy lub zakładu.


  Co obejmuje pozycjonowanie mobilne?

  • Przyspieszone strony mobilne (AMP)
  • Implementacja HTTPS
  • Indeksowanie aplikacji
  • Responsywność mobilna
  • Zaoptymalizowanie pod kątem Voice Search
  • Optymalizacja pod kątem lokalizacji

  Lokalne SEO

  Lokalne pozycjonowanie to świetny sposób na przyciągnięcie ruchu do Twojej witryny z geograficznego punktu widzenia. Bez względu na to, jak ugruntowana jest Twoja firma, tak długo, jak Google traktuje Twoją witrynę jako lokalną i odpowiednią dla użytkownika, możesz uzyskać wyniki.


  Co obejmuje lokalne SEO?

  • Google Moja Firma
  • SEO na stronie
  • Optymalizacja witryny pod kątem urządzeń mobilnych
  • Opinie Google

  Najczęściej wyszukiwane frazy w Siedlcach

  Fraza kluczowaMiesięczna liczba wyszukiwań
  elektryk siedlce8400
  mieszkania siedlce6300
  taxi siedlce3500
  kebab siedlce3200
  pozycjonowanie stron siedlce2200
  mechanik siedlce1800
  fryzjer siedlce1300
  pozycjonowanie stron internetowych siedlce600
  pozycjonowanie siedlce300
  seo siedlce200
  Dlaczego powinieneś powierzyć swoją stronę internetową właśnie nam?

  Dlaczego powinieneś powierzyć swoją stronę internetową właśnie nam?

  Jesteśmy grupą osób, która od ponad 8 lat zajmuje się kompleksowo „widocznością” firm naszych klientów w internecie. Godziny spędzone przed komputerem, czas poświęcony na kontakt z klientem, tworzenie skutecznych kampanii promocyjnych, zbieranie informacji oraz tworzenie interesującego dla odbiorcy contentu – to właśnie my. Wierzymy, że również firmy z Siedlec i lokalne biznesy zasługują na kompletną i szczegółową obsługę swoich stron.

  Historia pozycjonowania stron

  Historia pozycjonowania stron

  W sieci jest blisko 1,2 miliarda stron internetowych- stan na październik 2020 rok. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie taką ilość? Ziemię zamieszkuje 7,8 mln ludzi. Licznik z milionów na miliard przeskoczył sześć lat temu, w 2014 roku. A wszystko zaczęło się 20 grudnia 1990 roku. Wówczas w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych powstała pierwsza strona internetowa. Stworzył ją brytyjski fizyk Tim Berners-Lee. Udostępniona szerzej w sierpniu 1991 roku. Zapoczątkowała internet, w formie, którą dziś znamy. Pozycjonowanie stron było dopiero raczkującą dziedziną z prostego faktu- stron było bardzo mało, dopiero się rozwijały i nie były dla siebie konkurencyjne. Wkrótce to się zmieniło. Wraz ze wzrostem ilości stron, dostępnym form i treści zaczęła się „walka” o pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwani. To właśnie początek pozycjonowania stron internetowych.

  Dziś pozycjonowanie to podstawa, by strona była odwiedzana przez użytkowników internetu często. Nie tylko o to chodzi. Ważne jest zatrzymanie użytkownika na stronie przez przydatną treść bądź zachęta do zrobienia zakupów, czy też do wyboru konkretnego dentysty, warsztatu samochodowego albo fryzjera. Takie usługi jak pozycjonowanie stron Siedlce mają na celu dotarcie do lokalnych odbiorców.

  SEO, SEM,PPC - przydatna ściągawka pojęć wykorzystywanych w pozycjonowaniu

  SEO, SEM,PPC - przydatna ściągawka pojęć wykorzystywanych w pozycjonowaniu

  Czytając czy słysząc takie skróty jak SEO, SEM, PPC, zastanawiamy się, co oznaczają. Specjaliści od pozycjonowania używają tych pojęć bardzo często. Poszerz swoją wiedzę o te zagadnienia, aby fraza „pozycjonowanie stron Zamość” nie była dla Ciebie żadną tajemnicą.

  Z pozycjonowaniem stron internetowych nieodłącznie wiążę się SEO i SEM. Zdarza się, że pojęcia te używane są zamiennie, natomiast w praktyce coraz częściej zależność między SEO a SEM zapisywana jest pod taką postacią: SEM= SEO + PPC. SEM, czyli Search Engine Marketing, to marketing w wyszukiwarkach. SEM obejmuje różne działania w celu podniesienia pozycji portalu w wynikach wyszukiwarki. I tu zarówno chodzi o wyniki naturalne, czyli bezpłatną, jak i płatną reklamę PPC.

  SEO - Rozwijając skrót, jest to Search Engine Optimization, czyli działania, które mają na celu podniesienie pozycji w rankingu naturalnych wyników wyszukiwarki. Oczywiście najczęściej mowa o Google.

  PPC dostępne jest na różnych platformach, ale zazwyczaj kierujemy swoje kroki do Google Ads. Ten rodzaj reklamy jest bardzo popularnym sposobem wśród mniejszych i większych przedsiębiorców na zwiększenie ruchu na stronie. Pay Per Click, czyli właśnie PPC to opłata za kliknięcie. Firma płaci za każde kliknięcie reklamy.

  Narzędzia pozycjonowania – realne wyniki

  Narzędzia pozycjonowania – realne wyniki

  Pozycjonowanie w Siedlcach to długi, złożony proces. Stron internetowych są tysiące i aby wyróżnić się na ich tle, potrzebne jest nie tylko doświadczenie w sprawnym zarządzaniu narzędziami do pozycjonowania, ale przede wszystkim czas. Często padającym pytaniem jest realna liczba nowych kliknięć w dany link. Łatwo to sprawdzić np. za pomocą Google Analytics. Dzięki temu wiemy, że hasło wyświetlane na podanych poniżej pozycjach, jest odwiedzane przez następująca liczbę użytkowników:

  • Pierwsza pozycja około 50 proc.
  • Druga pozycja około 35 proc.
  • Trzecia pozycja około 30 proc.
  Zatem jeśli fraza ma miesięcznie wyszukiwanie na poziomie 2000,to będąc na pierwszej pozycji, zwiększasz ruch o 1000 użytkowników. Im dalej, tym ruch jest mniejszy. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, czy działając lokalnie, czyli czy przykładowo pozycjonowanie stron Siedlce ma sens? Odpowiedź jest tylko jedna, ma nie tylko sens, ale jest konieczne, jeśli chcesz być konkurencyjny na lokalnym rynku.

  Poznaj naszą agencję DigiNow od środka – Jesteśmy tu dla Ciebie!

  Poznaj naszą agencję DigiNow od środka – Jesteśmy tu dla Ciebie!

  Jak pracujemy? Każda współpraca przebiega wedle schematu, od którego oczywiście są wyjątki, bo każdy klient traktowany jest indywidualnie. Jeśli zdecydujesz się na pozycjonowanie stron w Siedlcach z naszą agencją, przebieg współpracy wygląda tak:

  • rozmowa z klientem- poznanie oczekiwań,
  • audyt strony internetowej,
  • plan działania, określenie budżetu, przedstawienie go klientowi,
  • praca zgodnie z ustaleniami,
  • monitorowanie efektów, modyfikacje,
  • statystyki dotyczące wyników pracy,
  • ciągła opieka nad stroną internetową.
  Proste przejrzyste zasady, a my zawsze pod telefonem bądź online. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pozycjonowania stron dla Siedlec . Możesz się z nami skontaktować również przez mail bądź formularz kontaktowy.

  SEO – nie tylko na stronie

  SEO – nie tylko na stronie

  Oferta DigiNow pozycjonowania stron w Siedlcach obejmuje również działania poza Twoją stroną. Jaki widzisz, skuteczne pozycjonowanie stron jest dosyć złożonym procesem. Co więc robimy poza stroną? Po przeprowadzonym audycie umieszczamy treści z linkami do strony na innych portalach- wybieramy portale, które są często odwiedzane na lokalnych rynkach. Ilość linków i jakość portali, na jakich są zamieszczane, ma dla Google znaczenie. Opiekujemy się portalami społecznościowymi typu fanpage na Facebooku czy konto na Instagramie. Obecnie to najlepszy i najpopularniejszy sposób na komunikację z użytkownikami Internetu, klientami, odbiorcami usług. Przez profil informujemy o nowościach, zmianach, konkursach, ale też badamy potrzeby i grupę, która korzysta z usług Twojej firmy. Dzięki czemu oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

  Pozycjonowanie stron Siedlce

  Oceń nasze usługi
  [Średnia ocen: 5 Liczba głosów: 1]