Pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów

Zdominuj organiczne wyniki wyszukiwania dzięki ukierunkowanemu SEO. Pozycjonowania stron da się samodzielnie nauczyć. Czy ty jako przedsiębiorca, osoba zajmująca się rozwijaniem swojej firmy masz czas i chęci na poszerzanie swojej wiedzy o tę szeroką dziedzinę, jaką jest pozycjonowanie oraz optymalizacja własnej strony internetowej? Skup się rozwijaniu swojej działalności a my jako doświadczona agencja zajmiemy się kompleksową Twoją branżą w świecie Internetu. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj, się jak wiele możesz zyskać na naszym doświadczeniu.

Pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów w liczbach

Czy wiedziałeś, że współcześnie prawie 90% gospodarstw domowych w Polsce na dostęp do Internetu? To ponad 30 milionów osób! Użytkownicy chcą być połączeni z siecią non stop, dlatego ponad 60% Polaków korzysta z Internetu poprzez urządzenia mobilne. Mało kto teraz wyobraża sobie bycie offline w ciągu dnia. Statystki również to potwierdzają – średnio są to 2 godziny spędzone w sieci, co przekłada się na 60 miliardów odsłon witryn internetowych miesięcznie! Czy patrząc na te cyfry, gdy nic nie robisz ze swoją stroną bądź jej nie masz, nie masz poczucia, że klienci po prostu Cię mijają? Zmień to! Daj sobie i swojej firmie szansę na widoczność w wyszukiwarkach. W tej kwestii Google jest istnym gigantem. Aby zaistnieć wśród wyszukiwani Google, mając tak dużą konkurencję, trzeba się skupić na kluczowych działaniach oraz przemyślanej taktyce, dzięki której to właśnie Twój biznes zostanie wyróżniony. Tę kwestię pozostaw nam, a sztab specjalistów zajmie się tą kwestią kompleksowo.

 

  Porozmawiajmy o tym, jak sprawić, by Twoja witryna została znaleziona przez potencjalnych klientów   
   

  Pozycjonowanie lokalne – zostań liderem w Rzeszowie i okolicy

  Jedną z pierwszych kwestii, jakie ustalamy na początku współpracy, jest ustalenie strategii oraz celów naszych działań we współpracy z klientem. Nasze usługi będą wyglądać inaczej jeżeli zajmujemy się lokalnym biznesem. SEO przygotowane dla niewielkich przedsiębiorstw, lokali (np. zakładów fryzjerskich, rękodzielniczych, kawiarni mieszczących się na terenie Rzeszowa) będzie skupiało się na pozycjonowaniu lokalnym. Natomiast sprzedawcy online nie muszą się ograniczać. SEO w Rzeszowie i w każdym innym mieście zaczyna się od witryny i człowieka, który za nią stoi. Agencja DigiNow zadba o to, aby to właśnie ta „witryna” i człowiek, który za nią stoi, trafiła do pierwszej TOP 3 wyszukiwań Google.

   
   

  5 powodów, dla których warto zadbać o pozycjonowanie strony w Rzeszowie

  Jeśli jeszcze zastanawiasz czy pozycjonowanie twojej strony pomoże Ci w prowadzeniu biznesu, zapoznaj się z poniższymi punktami:

  1. Realny wzrost zainteresowania produktami, usługami świadczonymi przez ciebie na terenie miasta Rzeszów i w okolicy.
  2. Budowanie pozytywnego wizerunku marki.
  3. Budowanie dobrych, trwałych relacji z odbiorcami.
  4. Strona przyjazna Google.
  5. Odbiór firmy jako bardziej profesjonalnej.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rzeszowie?


  Z pewnością zastanawiasz się nad tym, ile kosztuje pozycjonowanie strony w Rzeszowie. Czy moją małą, lokalną firmę stać na pozycjonowanie? W dzisiejszych czasach, jeśli chcemy zyskać klientów oraz utrzymać dobre kontakty z dotychczasowymi, musisz być obecny w internecie. Na tym opiera się rozwój twoich usług. Nie daj się wyprzedzić konkurencji. Natomiast, kwota za pozycjonowanie stron internetowych dla Rzeszowa zależy od kilku czynników:

  • Słowa kluczowe - jak często są wpisywane w wyszukiwarkę
  • Zasięgu - jeśli jest to blog bądź sklep internetowy może mieć zasięg ogólnopolski, a warsztat samochodowy czy cukiernia zasięg lokalny.
  • Wielkości portalu- strona, która ma być tylko wizytówką firmy czy może sklep z asortymentem idącym w setki.
  Pozycjonowanie stron w Rzeszowie zaczyna się już od 1000 zł. Zadzwoń, napisz, z chęcią porozmawiamy o Twojej stronie. Przedstawimy kosztorys. Telefon czy mail nic nie kosztują, a możesz zyskać bardzo dużo.

   

  Pozycjonowanie Rzeszów - zakres działań

  SEO na stronie

  Zoptymalizujemy Twoją witrynę internetową, zarówno stronę widoczną jak i strukturę kodu. Ta usługa obejmuje zoptymalizowanie tagów tytułów, opisów meta i nie tylko. Używamy tylko strategii SEO „Whitehat”, która jest zgodna z wytycznymi Google dotyczącymi sposobu, w jaki firmy powinny promować swoje witryny internetowe.


  Co obejmuje SEO na stronie?

  • Metadane
  • Miejsce docelowe słowa kluczowego
  • Gęstość słów kluczowych
  • Tagi tytułowe
  • Optymalizacja treści
  • Szybkość ładowania strony
  • Łączenie wewnętrzne / zewnętrzne

  Offsite SEO

  Widoczność Twojej witryny w Internecie ma kluczowe znaczenie dla Twojego rankingu w wyszukiwarkach. Linki zwrotne są jednym z najważniejszych czynników rankingowych w Google. Im więcej dobrej jakości linków zwrotnych kierujących do Twojej witryny, tym lepiej Google wynagrodzi Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania. Świadczymy usługi informacyjne, które dostarczają linki zwrotne z witryn o wysokim autorytecie, co przyniesie największe korzyści Twojej witrynie.


  Co obejmuje Offsite SEO?

  • Tworzenie treści
  • Digital PR
  • Link Building
  • Guest Blogging

  Techniczne SEO

  Techniczne pozycjonowanie jest z dala od treści Twojej witryny i zasadniczo kładzie podwaliny pod optymalizację słów kluczowych lub fraz.


  Co obejmuje techniczne SEO?

  • Mapa strony
  • Nawigacja i struktura adresów URL
  • Administracja domeną i serwerem
  • Szybkość ładowania witryny

  Pozycjonowanie witryn mobilnych

  Urządzenia mobilne są głównym preferowanym narzędziem wyszukiwania, a ponad 50% użytkowników wyszukiwania rozpoczyna wyszukiwanie na urządzeniu mobilnym. Z numerami sięgającymi 88%, jeśli wyszukiwanie dotyczy lokalnej firmy lub zakładu.


  Co obejmuje pozycjonowanie mobilne?

  • Przyspieszone strony mobilne (AMP)
  • Implementacja HTTPS
  • Indeksowanie aplikacji
  • Responsywność mobilna
  • Zaoptymalizowanie pod kątem Voice Search
  • Optymalizacja pod kątem lokalizacji

  Lokalne SEO

  Lokalne pozycjonowanie to świetny sposób na przyciągnięcie ruchu do Twojej witryny z geograficznego punktu widzenia. Bez względu na to, jak ugruntowana jest Twoja firma, tak długo, jak Google traktuje Twoją witrynę jako lokalną i odpowiednią dla użytkownika, możesz uzyskać wyniki.


  Co obejmuje lokalne SEO?

  • Google Moja Firma
  • SEO na stronie
  • Optymalizacja witryny pod kątem urządzeń mobilnych
  • Opinie Google

  Najczęściej wyszukiwane frazy

  Fraza kluczowaMiesięczna liczba wyszukiwań
  elektryk rzeszów7400
  mieszkania rzeszów5900
  taxi rzeszów4500
  kebab rzeszów4100
  pozycjonowanie stron rzeszów2500
  mechanik rzeszów1950
  fryzjer rzeszów1600
  pozycjonowanie stron internetowych rzeszów700
  pozycjonowanie rzeszów550
  seo rzeszów300
  Prowadzisz biznes w Rzeszowie ?

  Prowadzisz biznes w Rzeszowie?

  Swoją firmę wielu przedsiębiorców traktuje jak kolejne dziecko. Pieczołowicie dbając o jej rozwój, ale w końcu dochodzą do krawędzi. Co można jeszcze dla niej zrobić? Najlepsze to pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów. Efekty, które dają przemyślane działania, często zaskakują naszych zleceniodawców i spotykamy się ze stwierdzeniem, dlaczego tak długo zwlekałem? Nie zwlekaj, sprawdź, jak działamy! Bez względu na to, czy prowadzisz warsztat samochodowy, czy małą cukiernię albo sklep z naturalnymi kosmetykami, wiele osób nie wie o Twoim istnieniu. Co się zmieni, gdy zdecydujesz się na pozycjonowanie stron w Rzeszowie naszej agencji? Pojawisz się mapce Google. Klient będzie mógł od razu zadzwonić do firmy. Korzystający ze smartfonów nie będą mieć problemów z ładowaniem strony i jej poprawnością. Przez portale społecznościowe, którymi się zajmiemy, zbudujesz z klientami relację. Poznasz swoich klientów, również ich potrzeby. Staniesz się marką rozpoznawalną na lokalnym rynku. A później możesz sięgać po więcej.

  Co robimy w ramach SEO?

  Co robimy w ramach SEO?

  • Tytuł strony i podstron – dzięki czemu Google właściwie klasyfikuje portal.
  • Meta Title i Meta Description- choć nie wpływają na pozycjonowanie, to mają znaczenie przy wyborze przez użytkownika. Wiele osób nim kliknie konkretną stronę, czyta opis. Ten, który wydaje się odpowiedzią na poszukiwane hasło, zostanie kliknięty. Zatem gra się toczy o zdobycie kolejnych kliknięć, dzięki zwykłemu, a jednak niezwykłemu opisowi. Linkowanie wewnętrzne- jest nie tylko praktyczne z punktu widzenia użytkownika, ale również mile widziane przez Google.
  • Szata graficzna- dbamy, by strona była przygotowana pod konkretną grupę wiekową bądź społeczną. Inaczej będzie wyglądał sklep sprzedający artykuły dla motocyklistów w Rzeszowie i samo pozycjonowanie strony, a inaczej cukiernia, która piecze torty na wesela. I w przypadku grafiki nie można z nią przesadzić, bo może zwalniać tempo ładowania strony.
  • Linkbuilding
  • Poza tym stworzymy dla Ciebie stronę responsywną, czyli taką, która będzie prawidłowo wyświetlała się na każdym urządzeniu. Pamiętaj, że ponad 60% osób korzysta z urządzeń mobilnych do obsługi Internetu. Nie chcesz przecież tracić odbiorców, przez to, że Twoja strona jest wolna, nieprzyjazna w obsłudze, prawda?
  SEO – nie tylko na stronie

  SEO – nie tylko na stronie

  Oferta DigiNow pozycjonowania stron w Rzeszowie obejmuje również działania poza Twoją stroną. Jaki widzisz, skuteczne pozycjonowanie stron jest dosyć złożonym procesem. Co więc robimy poza stroną? Po przeprowadzonym audycie umieszczamy treści z linkami do strony na innych portalach- wybieramy portale, które są często odwiedzane na lokalnych rynkach. Ilość linków i jakość portali, na jakich są zamieszczane, ma dla Google znaczenie. Opiekujemy się portalami społecznościowymi typu fanpage na Facebooku czy konto na Instagramie. Obecnie to najlepszy i najpopularniejszy sposób na komunikację z użytkownikami Internetu, klientami, odbiorcami usług. Przez profil informujemy o nowościach, zmianach, konkursach, ale też badamy potrzeby i grupę, która korzysta z usług Twojej firmy. Dzięki czemu oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

  Pozycjonowanie stron – nie daj szansy konkurencji

  Pozycjonowanie stron – nie daj szansy konkurencji

  Pozycjonowanie stron daje szerokie możliwości dla każdego biznesu. A szczególnie małym i średnim przedsiębiorcom stwarza przyjazne warunki do konkurowania z korporacjami. Nasi klienci zdobyli już niejeden ani nie dwa szczyty, śmiało możemy stwierdzić, że jest to już cały masyw. Pozycjonowanie daje nieograniczone możliwości. Obok SEO wprowadzimy Cię również w świat reklam PPC. Nie musisz mieć fortuny, by wyświetlać się wśród reklam Google i sieciach partnerskich. Pay Per Click to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na tanią reklamę. To Ty ustalasz budżet i w każdym momencie możesz wstrzymać reklamę. Każda strona, która nie jest pozycjonowana, czeka na ten pierwszy krok właściciela. Właśnie możesz go zrobić.

  SEO

  Narzędzia pozycjonowania – realne wyniki

  Pozycjonowanie to długi, złożony proces. Stron internetowych są tysiące i aby wyróżnić się na ich tle, potrzebne jest nie tylko doświadczenie w sprawnym zarządzaniu narzędziami do pozycjonowania, ale przede wszystkim czas. Często padającym pytaniem jest realna liczba nowych kliknięć w dany link. Łatwo to sprawdzić np. za pomocą Google Analytics. Dzięki temu wiemy, że hasło wyświetlane na podanych poniżej pozycjach, jest odwiedzane przez następująca liczbę użytkowników:

  • Pierwsza pozycja około 50 proc.
  • Druga pozycja około 35 proc.
  • Trzecia pozycja około 30 proc.
  Zatem jeśli fraza ma miesięcznie wyszukiwanie na poziomie 2000,to będąc na pierwszej pozycji, zwiększasz ruch o 1000 użytkowników. Im dalej, tym ruch jest mniejszy. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, czy działając lokalnie, czyli czy przykładowo pozycjonowanie stron Rzeszów ma sens? Odpowiedź jest tylko jedna, ma nie tylko sens, ale jest konieczne, jeśli chcesz być konkurencyjny na lokalnym rynku.

  Pozycjonowanie stron Rzeszów

  Oceń nasze usługi
  [Średnia ocen: 5 Liczba głosów: 1]