O nas

member5

Agencja interaktywna DigiNow jest dla nas miejscem, w którym wyżywamy się kreatynie, myślimy nieszablonowo, nigdy nie wybieramy drogi na skróty. Kierujemy się liczbami, analizą, potrzebami, wybierając najskuteczniejsze narzędzia. Choć każdy z nas jest inny, to łączy nas otwartość na ludzi i świat, szczególnie ten wirtualny, w którym spędzamy przynajmniej kilka godzin dziennie. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści SEO, SEM, UX, Social Media i oczywiście niezastąpieni Web Developerzy. I tak jak świat nie zatrzymuje się ani na moment, my podążamy za każdą zmianą, śledząc trendy na świecie. Praca jest naszą pasją, dlatego chętnie bierzemy udział w szkoleniach i kursach związanych z marketingiem internetowym. W każdy projekt angażujemy się w stu procentach. Dzięki temu agencja seo DigiNow odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów. 

Trudne, wymagające zlecenia to przez nas mile widziane wyzwania. Lubimy wykazywać się kreatywnością, stąpać po nieznanych gruntach i testować. A posiadane doświadczenie prowadzi nas właściwymi drogami. Agencja Diginow jest wtedy wielką burzą mózgów, pomysłów i kreatywności. Co nie znaczy, że mniejszym projektom nie poświęcamy czasu, bo każdy klient jest dla nas tak samo ważny. 

Nasze Cele

Nasze cele są bezpośrednio związane z Twoimi wynikami
  • Sprawiamy, aby Twoja witryna sprzedawała lepiej

  • Tworzymy i ulepszamy potencjał marketingowy (produkty, usługi)

  • Zapewniamy dostęp do unikalnych technologii, a także wiedzy i doświadczenia, aby zbudować biznes odnoszący sukces w Internecie

  • Pokazujemy jasne, mierzalne wyniki i systematyczną pracę nad rozwojem Twojego biznesu w Internecie